Krótki czas naprawy

Wiemy, że telefon w dzisiejszych czasach pełni wiele funkcji, dlatego większość napraw wykonujemy na miejscu. W zależności od konstrukcji telefonu i rodzaju wykonywanej naprawy, czas przywrócenia Twojego urządzenia do stanu sprzed uszkodzenia wacha się od 15 minut do 24 godzin. Niektóre naprawy (trwające do godziny) wykonujemy na miejscu – w domu, pracy, kawiarni. Jeśli czas naprawy jest dłuższy – odbierzemy od Ciebie telefon i po naprawie odwieziemy go pod wskazany adres. 

Jeśli musimy zabrać Twój telefon do serwisu – możemy zaoferować Ci telefon zastępczy. Poinformuj nas o tym.

W cenniku oprócz cen napraw znajdziesz również przybliżony czas naprawy Twojego urządzenia.

Naprawa z dojazdem

Przyjedziemy i naprawimy Twój telefon. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Zadzwoń do nas a serwisant wyceni koszt naprawy. 

Niektóre telefony naprawiamy na miejscu, inne musimy zabrać do serwisu (w takim przypadku możesz otrzymać od nas telefon zastępczy)

Usługa dojazdu jest możliwa na terenie Warszawy i okolic. Zadzwoń i spytaj się czy do Ciebie dojedziemy. Jeśli nie ma takiej możliwości – nic straconego. Możesz wysłać do nas telefon kurierem, a my odeślemy go po naprawie.

Bezpieczeństwo danych

Do większości napraw nie potrzebujemy dostępu do Twojego telefonu – nie musisz podawać nam kodu blokady – Twoje dane są bezpieczne.

W 99,9% naszych napraw dane telefonu nie musiały być usuwane. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że telefon trzeba będzie przywrócić do ustawień fabrycznych dlatego zalecamy stworzenie kopii zapasowej danych telefonu na komputerze lub w chmurze

Uwaga! Przed naprawą zalecamy stworzenie kopi zapasowej danych telefonu na komputerze